Vrták 2,20x53/27 válcová st. HSS I.
| Kód: | 20040005 |
| Cena s DPH: | 9,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 7,44 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,38 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,32 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 2,20 mm |
| Délka: | 53/27 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| Katalog: | 11922 |
| Cena bez DPH: | 1,33 Kč |
| Cena s DPH | 1,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,88 Kč |
| Cena s DPH | 36,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2,26 Kč |
| Cena s DPH | 2,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 68,93 Kč |
| Cena s DPH | 83,40 Kč |