Vrták 5,40x93/57 válcová st. HSSCo
| Kód: | 20040014 |
| Cena s DPH: | 40,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,75 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,75 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,44 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 5,40 mm |
| Délka: | 93/57 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| Katalog: | 9702 |
| Cena bez DPH: | 113,94 Kč |
| Cena s DPH | 137,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,92 Kč |
| Cena s DPH | 238,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,96 Kč |
| Cena s DPH | 51,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,34 Kč |
| Cena s DPH | 35,50 Kč |