Vrták 4,50x80/47 válcová st. HSSCo
| Kód: | 20040012 |
| Cena s DPH: | 51,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,22 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,84 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 4,50 mm |
| Délka: | 80/47 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.007 kg |
| Katalog: | 9693 |
| Cena bez DPH: | 298,45 Kč |
| Cena s DPH | 361,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,56 Kč |
| Cena s DPH | 73,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 95,16 Kč |
| Cena s DPH | 115,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 14,60 Kč |
| Cena s DPH | 17,66 Kč |