Vrták 8,00x117/75 válcová st. HSS
| Kód: | 20040020 |
| Cena s DPH: | 15,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,48 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,65 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,53 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 8,00 mm |
| Délka: | 117/75 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| Katalog: | 20080 |
| Cena bez DPH: | 1,33 Kč |
| Cena s DPH | 1,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,55 Kč |
| Cena s DPH | 28,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,96 Kč |
| Cena s DPH | 51,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 95,16 Kč |
| Cena s DPH | 115,14 Kč |