Fíbr 180x22 P 80 SAITDISC 3A
| Kód: | 10380136 |
| Výrobce: | Sait |
| Cena s DPH: | 28,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,22 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,01 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 100 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Zrno: | korund |
| Řada: | SAITDISC 3A |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.047 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8028641772461 |
| Katalog: | DSD3AX18080T |
| Cena bez DPH: | 40,33 Kč |
| Cena s DPH | 48,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 644,44 Kč |
| Cena s DPH | 779,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,08 Kč |
| Cena s DPH | 237,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 128,60 Kč |
| Cena s DPH | 155,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 331,06 Kč |
| Cena s DPH | 400,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 68,83 Kč |
| Cena s DPH | 83,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,42 Kč |
| Cena s DPH | 120,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 97,21 Kč |
| Cena s DPH | 117,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,02 Kč |
| Cena s DPH | 43,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 101,80 Kč |
| Cena s DPH | 123,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,05 Kč |
| Cena s DPH | 37,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,74 Kč |
| Cena s DPH | 26,30 Kč |