Brusné rouno disk 406x89 BEARTEX JF178 černý super strip
| Kód: | 10370024 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 254,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 210,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,79 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,92 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 5 ks |
| Průměr: | 406 mm |
| Šířka: | 25 mm |
| Díra: | 89,0 mm |
| Podklad: | brusné rouno, netkaná textilie |
| Řada: | JF178 |
| Hmotnost: | 0.293 kg |
| Použití podle materiálu: | broušení podlah |
| Použití podle oboru: | podlahářství |
| EAN: | 3157625592698 |
| Katalog: | 63642585841 |
| Cena bez DPH: | 631,43 Kč |
| Cena s DPH | 764,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,81 Kč |
| Cena s DPH | 79,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,85 Kč |
| Cena s DPH | 86,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 239,02 Kč |
| Cena s DPH | 289,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,34 Kč |
| Cena s DPH | 85,11 Kč |