Brusné plátno 150x50000 P 320 KL381J na kov a dřevo
| Kód: | 10020032 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 701,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 406,58 Kč |
| Přepočtená cena: | 72,72 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 60,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hrubost: | 320 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KL 381 J |
| Druh posypu: | plný |
| Hmotnost: | 3.405 kg |
| Použití podle materiálu: | kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba |
| EAN: | 5907560019938 |
| Katalog: | 266387 |
| Cena bez DPH: | 1 050,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 271,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 586,84 Kč |
| Cena s DPH | 710,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 571,32 Kč |
| Cena s DPH | 691,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 651,77 Kč |
| Cena s DPH | 3 208,64 Kč |