Brusný kotouč 125x7x22,23 RS2 PROline
| Kód: | 10060211 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 60,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,92 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,56 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,12 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | RS2 |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.194 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890001264 |
| Katalog: | 200213 |
| Cena bez DPH: | 87,36 Kč |
| Cena s DPH | 105,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 47,58 Kč |
| Cena s DPH | 57,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 69,42 Kč |
| Cena s DPH | 84,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 89,42 Kč |
| Cena s DPH | 108,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,81 Kč |
| Cena s DPH | 54,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,14 Kč |
| Cena s DPH | 34,05 Kč |