Brusný kotouč 180x4x22,23 A30S GENERAL PURPOCE COMBO
| Kód: | 10060128 |
| Výrobce: | Flexovit |
| Cena s DPH: | 75,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,24 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,64 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 4,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | GENERAL PURPOCE |
| Typ: | A30S |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.239 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8711479108143 |
| Katalog: | 66252829230 |
| Cena bez DPH: | 186,73 Kč |
| Cena s DPH | 225,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 103,08 Kč |
| Cena s DPH | 124,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,83 Kč |
| Cena s DPH | 95,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 108,42 Kč |
| Cena s DPH | 131,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,22 Kč |
| Cena s DPH | 329,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,54 Kč |
| Cena s DPH | 38,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,82 Kč |
| Cena s DPH | 65,12 Kč |