Brusný kotouč 180x4,2x22,23 CUBITRON III
| Kód: | 10060265 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 333,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,83 Kč |
| Přepočtená cena: | 14,18 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 11,72 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 4,2 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | CUBITRON III |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| Katalog: | 7100303972 |
| Cena bez DPH: | 40,56 Kč |
| Cena s DPH | 49,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,69 Kč |
| Cena s DPH | 90,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 148,98 Kč |
| Cena s DPH | 180,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,16 Kč |
| Cena s DPH | 32,86 Kč |