Brusný kotouč 180x7x22,23 RS24 TOPline
| Kód: | 10060231 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 141,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,06 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,01 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | RS24 |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| Použití podle materiálu: | neželezné kovy |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| EAN: | 4011890002001 |
| Katalog: | 200364 |
| Cena bez DPH: | 74,69 Kč |
| Cena s DPH | 90,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,37 Kč |
| Cena s DPH | 70,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 298,76 Kč |
| Cena s DPH | 361,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 93,31 Kč |
| Cena s DPH | 112,91 Kč |