Brusný kotouč 180x7x22,23 RS480 CERAMICON
| Kód: | 10060187 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 216,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 178,62 Kč |
| Přepočtená cena: | 9,26 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,65 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | RS480 CERAMICON |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.433 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890096468 |
| Katalog: | 210240 |
| Cena bez DPH: | 144,28 Kč |
| Cena s DPH | 174,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,47 Kč |
| Cena s DPH | 251,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 199,96 Kč |
| Cena s DPH | 241,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 205,98 Kč |
| Cena s DPH | 249,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 116,12 Kč |
| Cena s DPH | 140,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,64 Kč |
| Cena s DPH | 55,23 Kč |