Brusný kotouč 180x7x22,23 NQ24P QUANTUM3 INOX
| Kód: | 10060061 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 251,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,47 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,75 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,89 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | QUANTUM 3 |
| Typ: | NQ24P |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.449 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8711479630002 |
| Katalog: | 66253371364 |
| Cena bez DPH: | 178,62 Kč |
| Cena s DPH | 216,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 144,28 Kč |
| Cena s DPH | 174,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,70 Kč |
| Cena s DPH | 37,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 118,56 Kč |
| Cena s DPH | 143,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,32 Kč |
| Cena s DPH | 197,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,36 Kč |
| Cena s DPH | 58,52 Kč |