Brusný kotouč 180x7x22,23 SILVER
| Kód: | 10060050 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 174,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 144,28 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,46 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,17 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | SILVER |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.435 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4054596444041 |
| Katalog: | 7100141096 |
| Cena bez DPH: | 178,62 Kč |
| Cena s DPH | 216,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,47 Kč |
| Cena s DPH | 251,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,14 Kč |
| Cena s DPH | 34,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,54 Kč |
| Cena s DPH | 38,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,54 Kč |
| Cena s DPH | 85,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 174,23 Kč |
| Cena s DPH | 210,82 Kč |