Brusný kotouč 150x7,0x22,23 A24S RAZOR INOX
| Kód: | 10060112 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 45,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,44 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,94 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR |
| Typ: | A24S |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.268 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AS150070V9802 |
| Cena bez DPH: | 97,16 Kč |
| Cena s DPH | 117,56 Kč |