Lamelový kotouč 125x22,23 P 40 R828 BLUE talířový
| Kód: | 10090033 |
| Výrobce: | Flexovit |
| Cena s DPH: | 95,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,27 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,07 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,36 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | polycotton |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | BLUE |
| Typ: | R828 |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8594054527061 |
| Katalog: | 66254487043 |
| Cena bez DPH: | 72,65 Kč |
| Cena s DPH | 87,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,40 Kč |
| Cena s DPH | 46,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,00 Kč |
| Cena s DPH | 94,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,08 Kč |
| Cena s DPH | 41,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 218,04 Kč |
| Cena s DPH | 263,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,20 Kč |
| Cena s DPH | 55,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,61 Kč |
| Cena s DPH | 67,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 103,59 Kč |
| Cena s DPH | 125,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 107,60 Kč |
| Cena s DPH | 130,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,65 Kč |
| Cena s DPH | 87,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 120,27 Kč |
| Cena s DPH | 145,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 83,34 Kč |
| Cena s DPH | 100,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,60 Kč |
| Cena s DPH | 66,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 191,41 Kč |
| Cena s DPH | 231,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 250,54 Kč |
| Cena s DPH | 303,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 51,48 Kč |
| Cena s DPH | 62,29 Kč |