Lamelový kotouč 150x22,23 ZK 40 SLTR talířový
| Kód: | 10090179 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 79,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,64 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,39 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTR ZK |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.124 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497505012 |
| Katalog: | A2718150040141642 |
| Cena bez DPH: | 195,23 Kč |
| Cena s DPH | 236,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 134,78 Kč |
| Cena s DPH | 163,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,04 Kč |
| Cena s DPH | 71,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,04 Kč |
| Cena s DPH | 71,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,17 Kč |
| Cena s DPH | 291,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 186,37 Kč |
| Cena s DPH | 225,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,07 Kč |
| Cena s DPH | 223,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,21 Kč |
| Cena s DPH | 153,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,07 Kč |
| Cena s DPH | 223,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,63 Kč |
| Cena s DPH | 210,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Cena s DPH | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,21 Kč |
| Cena s DPH | 153,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,72 Kč |
| Cena s DPH | 58,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 205,07 Kč |
| Cena s DPH | 248,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,93 Kč |
| Cena s DPH | 25,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 123,55 Kč |
| Cena s DPH | 149,50 Kč |