Lamelový kotouč 178x22,23 CERAMICAD 40 SLTR INOX talířový
| Kód: | 10090210 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 291,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,17 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,48 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 10,31 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 178 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | keramika |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTR CERAMICAD |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | A67231780401466 |
| Cena bez DPH: | 127,21 Kč |
| Cena s DPH | 153,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Cena s DPH | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 134,78 Kč |
| Cena s DPH | 163,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,64 Kč |
| Cena s DPH | 79,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,63 Kč |
| Cena s DPH | 210,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,76 Kč |
| Cena s DPH | 107,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,04 Kč |
| Cena s DPH | 71,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,07 Kč |
| Cena s DPH | 223,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Cena s DPH | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,61 Kč |
| Cena s DPH | 184,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,64 Kč |
| Cena s DPH | 79,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,20 Kč |
| Cena s DPH | 55,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 191,41 Kč |
| Cena s DPH | 231,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 76,49 Kč |
| Cena s DPH | 92,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 57,12 Kč |
| Cena s DPH | 69,12 Kč |