Brusný papír 110x50000 P 150 PL31B
| Kód: | 10010128 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 886,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 732,37 Kč |
| Přepočtená cena: | 37,86 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 31,29 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 110 mm |
| Hrubost: | 150 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PL 31 B |
| Druh posypu: | polootevřený |
| Hmotnost: | 1.595 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo, barva, lak, tmel |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 4014855048267 |
| Katalog: | 3216 |
| Cena bez DPH: | 2 228,77 Kč |
| Cena s DPH | 2 696,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 110,17 Kč |
| Cena s DPH | 1 343,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 181,05 Kč |
| Cena s DPH | 1 429,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 804,49 Kč |
| Cena s DPH | 2 183,43 Kč |