Brusný papír 115x25000 P 180 A275 ROTOLO FOAM NORTON PRO PURPLE
| Kód: | 10010060 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 1 777,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 469,25 Kč |
| Přepočtená cena: | 75,96 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 62,78 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 25000 mm |
| Šířka: | 115 mm |
| Hrubost: | 180 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | A 275 |
| Hmotnost: | 2.112 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo, barva, lak, tmel |
| Použití podle oboru: | automobilový průmysl, truhlářství |
| EAN: | 3157625569959 |
| Katalog: | 63642557599 |
| Cena bez DPH: | 1 462,19 Kč |
| Cena s DPH | 1 769,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 105,99 Kč |
| Cena s DPH | 1 338,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 888,80 Kč |
| Cena s DPH | 1 075,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 701,05 Kč |
| Cena s DPH | 2 058,27 Kč |