Brusný papír 115x4500 P 150 PS30D
| Kód: | 10010006 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 58,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,52 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,08 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 4500 mm |
| Šířka: | 115 mm |
| Hrubost: | 150 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PS 30 D |
| Druh posypu: | polootevřený |
| Hmotnost: | 0.168 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo, barva, lak, tmel |
| Použití podle oboru: | automobilový průmysl, truhlářství |
| EAN: | 4014855024612 |
| Katalog: | 174099 |
| Cena bez DPH: | 771,95 Kč |
| Cena s DPH | 934,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 754,00 Kč |
| Cena s DPH | 912,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 016,99 Kč |
| Cena s DPH | 1 230,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 469,25 Kč |
| Cena s DPH | 1 777,79 Kč |