Brusný papír 95x50000 P 180 PS22F ACT
| Kód: | 10010084 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 777,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 469,09 Kč |
| Přepočtená cena: | 75,95 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 62,77 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 95 mm |
| Hrubost: | 180 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PS 22 F ACT |
| Druh posypu: | hustý |
| Hmotnost: | 2.023 kg |
| Použití podle materiálu: | tvrdé dřevo, lak, tmel |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 4014855019304 |
| Katalog: | 20960 |
| Cena bez DPH: | 1 257,07 Kč |
| Cena s DPH | 1 521,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 235,17 Kč |
| Cena s DPH | 1 494,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 929,20 Kč |
| Cena s DPH | 1 124,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 448,79 Kč |
| Cena s DPH | 1 753,04 Kč |