Brusný papír 150x50000 P 240 PS18E
| Kód: | 10010040 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 508,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 246,37 Kč |
| Přepočtená cena: | 64,52 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 53,32 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hrubost: | 240 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PS 18 E |
| Druh posypu: | otevřený |
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 5907560018672 |
| Katalog: | 267371 |
| Cena bez DPH: | 1 347,25 Kč |
| Cena s DPH | 1 630,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 632,50 Kč |
| Cena s DPH | 765,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 765,66 Kč |
| Cena s DPH | 926,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 469,25 Kč |
| Cena s DPH | 1 777,79 Kč |