Diamantový kotouč 300x30 DT300U Extra
| Kód: | 20010398 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 815,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 673,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 34,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 28,61 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 30,0 mm |
| Řada: | DT 300 U Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Počet segmentů: | 17 |
| Hmotnost: | 1.163 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 4014855218370 |
| Katalog: | 325351 |
| Cena bez DPH: | 1 649,52 Kč |
| Cena s DPH | 1 995,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 815,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 196,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 930,24 Kč |
| Cena s DPH | 2 335,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 113,52 Kč |
| Cena s DPH | 11 027,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 112,44 Kč |
| Cena s DPH | 1 346,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,64 Kč |
| Cena s DPH | 426,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 169,76 Kč |
| Cena s DPH | 3 835,41 Kč |