Diamantový kotouč 125x22,2 CG SLANT
| Kód: | 20020012 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 282,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,07 Kč |
| Přepočtená cena: | 96,85 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 80,04 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | CG SLANT |
| Typ: | brusný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 4,5 mm |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, cihla |
| EAN: | 5450248235439 |
| Katalog: | 70184623049 |
| Cena bez DPH: | 1 715,08 Kč |
| Cena s DPH | 2 075,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 609,16 Kč |
| Cena s DPH | 3 157,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 810,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 191,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 413,60 Kč |
| Cena s DPH | 1 710,46 Kč |