Diamantový kotouč 100x22,2 DT310UT Extra
| Kód: | 20010330 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 200,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 165,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,53 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,05 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 310 UT Extra |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 15 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, střešní taška, stavební materiály |
| EAN: | 4014855275618 |
| Katalog: | 334087 |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 715,26 Kč |
| Cena s DPH | 6 915,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 861,72 Kč |
| Cena s DPH | 3 462,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 453,99 Kč |
| Cena s DPH | 549,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 418,18 Kč |
| Cena s DPH | 506,00 Kč |