Diamantový kotouč 100x22,2 DT600F Supra
| Kód: | 20010371 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 9,53 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,87 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 600 F Supra |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 15 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Použití podle materiálu: | jemná kamenina, kachle, glazované kamnové kachle |
| EAN: | 4014855253050 |
| Katalog: | 330624 |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 339,88 Kč |
| Cena s DPH | 411,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 191,79 Kč |
| Cena s DPH | 232,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 048,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 948,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 045,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 684,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 567,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 316,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 063,48 Kč |
| Cena s DPH | 4 916,81 Kč |