Diamantový kotouč 150x22,2 DKS150 MAGG
| Kód: | 20010572 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 118,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 97,93 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,03 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,16 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DKS150 MAGG |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 10 000 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.231 kg |
| Použití podle materiálu: | omítka, zdivo, pískovec, porobeton, cihla, stavební materiály |
| EAN: | 8591715250146 |
| Katalog: | DKS150 |
| Cena bez DPH: | 487,32 Kč |
| Cena s DPH | 589,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 544,29 Kč |
| Cena s DPH | 5 498,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 169,76 Kč |
| Cena s DPH | 3 835,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 088,87 Kč |
| Cena s DPH | 4 947,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 258,49 Kč |
| Cena s DPH | 7 572,77 Kč |