Diamantový kotouč 180x22,2 CLASSIC UNIVERSAL TURBO
| Kód: | 20010101 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 773,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 638,84 Kč |
| Přepočtená cena: | 33,04 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 27,31 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | CLASSIC UNIVERSAL TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, obklad, cihla, kameninové výrobky |
| EAN: | 5450248353201 |
| Katalog: | 70184626816 |
| Cena bez DPH: | 302,65 Kč |
| Cena s DPH | 366,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,60 Kč |
| Cena s DPH | 575,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 228,17 Kč |
| Cena s DPH | 276,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 675,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 446,75 Kč |