Diamantový kotouč 180x22,2 DT900FT Special
| Kód: | 20010384 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 819,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 677,44 Kč |
| Přepočtená cena: | 34,82 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 28,78 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 900 FT Special |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| Použití podle materiálu: | jemná kamenina, kachle, glazované kamnové kachle, žula |
| EAN: | 4014855253074 |
| Katalog: | 330628 |
| Cena bez DPH: | 368,88 Kč |
| Cena s DPH | 446,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 383,05 Kč |
| Cena s DPH | 463,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 263,65 Kč |
| Cena s DPH | 319,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 198,04 Kč |
| Cena s DPH | 5 079,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 455,98 Kč |
| Cena s DPH | 551,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 480,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 210,80 Kč |