Diamantový kotouč 200x22,2 MTTR
| Kód: | 20010801 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 1 421,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 174,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 60,32 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 49,86 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 200 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | MTTR |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 7 600 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.375 kg |
| Použití podle materiálu: | keramika, tvrdý materiál |
| Cena bez DPH: | 8 089,17 Kč |
| Cena s DPH | 9 787,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,65 Kč |
| Cena s DPH | 366,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,10 Kč |
| Cena s DPH | 106,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 708,54 Kč |
| Cena s DPH | 6 907,33 Kč |