Diamantový kotouč 230x22,2 DG25 PROline
| Kód: | 20010711 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 1 529,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 263,82 Kč |
| Přepočtená cena: | 65,39 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 54,04 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG25 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,0 mm |
| Max. otáčky: | 6 650 l/min. |
| Výška segmentu: | 3,0 mm |
| Hmotnost: | 0.588 kg |
| Použití podle materiálu: | mramor |
| EAN: | 4011890058015 |
| Katalog: | 303174 |
| Cena bez DPH: | 129,92 Kč |
| Cena s DPH | 157,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 383,96 Kč |
| Cena s DPH | 464,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 368,99 Kč |
| Cena s DPH | 1 656,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 708,73 Kč |
| Cena s DPH | 6 907,56 Kč |