Diamantový kotouč 400x25,4 EXTREME SILENCIO BETON
| Kód: | 20010045 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 10 706,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 848,08 Kč |
| Přepočtená cena: | 458,28 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 378,74 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME SILENCIO BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, stavební materiály |
| EAN: | 5450248510604 |
| Katalog: | 70184643510 |
| Cena bez DPH: | 8 848,07 Kč |
| Cena s DPH | 10 706,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 250,32 Kč |
| Cena s DPH | 3 932,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 697,74 Kč |
| Cena s DPH | 844,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 320,08 Kč |
| Cena s DPH | 1 597,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 233,74 Kč |
| Cena s DPH | 282,83 Kč |