Diamantový kotouč 230x22,2 LD40 PROline
| Kód: | 20010635 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 790,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 653,08 Kč |
| Přepočtená cena: | 33,76 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 27,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | LD40 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 6 650 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, středně tvrdá cihla, přírodní kámen, zámková dlažba |
| EAN: | 4011890050347 |
| Katalog: | 302454 |
| Cena bez DPH: | 10 383,45 Kč |
| Cena s DPH | 12 563,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 073,04 Kč |
| Cena s DPH | 2 508,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 423,16 Kč |
| Cena s DPH | 4 142,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 454,63 Kč |
| Cena s DPH | 550,10 Kč |