Diamantový kotouč 230x25,4 DG50 ALPHAline
| Kód: | 20010721 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 455,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 376,42 Kč |
| Přepočtená cena: | 19,48 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 16,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DG50 ALPHAline |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,9 mm |
| Max. otáčky: | 6 650 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| Použití podle materiálu: | keramický obklad s glazurou |
| EAN: | 4011890054116 |
| Katalog: | 303058 |
| Cena bez DPH: | 9 582,23 Kč |
| Cena s DPH | 11 594,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 248,08 Kč |
| Cena s DPH | 2 720,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 150,48 Kč |
| Cena s DPH | 5 022,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 996,44 Kč |
| Cena s DPH | 1 205,69 Kč |