Diamantový kotouč 230x22,2 DKC230 MAGG
| Kód: | 20010569 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 319,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 263,65 Kč |
| Přepočtená cena: | 13,63 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 11,26 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DKC230 MAGG |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 6 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 5,0 mm |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| Použití podle materiálu: | omítka, zdivo, pískovec, porobeton, cihla, stavební materiály |
| EAN: | 8591715250092 |
| Katalog: | DKC230 |
| Cena bez DPH: | 606,50 Kč |
| Cena s DPH | 733,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 163,48 Kč |
| Cena s DPH | 1 407,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 675,45 Kč |
| Cena s DPH | 817,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 916,32 Kč |
| Cena s DPH | 2 318,75 Kč |