Diamantový kotouč 230x22,2 DT300F Extra
| Kód: | 20010370 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 579,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 479,21 Kč |
| Přepočtená cena: | 24,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 20,49 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 300 F Extra |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.517 kg |
| Použití podle materiálu: | obklad, kachle |
| EAN: | 4014855218462 |
| Katalog: | 325360 |
| Cena bez DPH: | 462,84 Kč |
| Cena s DPH | 560,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 917,56 Kč |
| Cena s DPH | 1 110,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 845,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 080,54 Kč |
| Cena s DPH | 1 307,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 426,80 Kč |
| Cena s DPH | 1 726,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 351,48 Kč |
| Cena s DPH | 425,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 711,44 Kč |
| Cena s DPH | 10 540,84 Kč |