Diamantový kotouč 230x22,2 DT900B Special
| Kód: | 20010344 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 682,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 390,84 Kč |
| Přepočtená cena: | 71,51 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 59,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 900 B Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,6 mm |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 15 |
| Hmotnost: | 0.697 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855216352 |
| Katalog: | 325034 |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 212,98 Kč |
| Cena s DPH | 1 467,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 745,57 Kč |
| Cena s DPH | 902,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 042,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 471,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 045,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 684,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 605,32 Kč |
| Cena s DPH | 732,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 201,76 Kč |
| Cena s DPH | 1 454,13 Kč |