Diamantový kotouč 230x25,4 PREMIUM LASER BETON
| Kód: | 20010759 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 1 894,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 566,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 81,03 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 66,96 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | PREMIUM LASER BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,6 mm |
| Max. otáčky: | 6 650 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.634 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, betonové zdivo a tvarovky, měkký a středně tvrdý stavební materiál, cihla |
| Cena bez DPH: | 444,10 Kč |
| Cena s DPH | 537,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,96 Kč |
| Cena s DPH | 359,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 426,80 Kč |
| Cena s DPH | 1 726,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,36 Kč |
| Cena s DPH | 323,50 Kč |