Diamantový kotouč 400x20 EXTREME SILENCIO BETON
| Kód: | 20010044 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 10 706,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 848,08 Kč |
| Přepočtená cena: | 457,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 378,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | EXTREME SILENCIO BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, stavební materiály |
| EAN: | 5450248688518 |
| Katalog: | 70184694504 |
| Cena bez DPH: | 3 460,47 Kč |
| Cena s DPH | 4 187,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 470,80 Kč |
| Cena s DPH | 2 989,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 173,92 Kč |
| Cena s DPH | 1 420,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 155,94 Kč |
| Cena s DPH | 1 398,69 Kč |