Diamantový kotouč 230x25,4 PRO CERAM
| Kód: | 20010186 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 350,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 942,66 Kč |
| Přepočtená cena: | 100,47 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 83,04 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | PRO CERAM |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Výška segmentu: | 9,0 mm |
| Hmotnost: | 0.467 kg |
| Použití podle materiálu: | keramická dlažba, keramika, žula, mramor, břidlice, kameninová dlažba, středně tvrdý obklad |
| EAN: | 5450248344025 |
| Katalog: | 70184625096 |
| Cena bez DPH: | 10 788,00 Kč |
| Cena s DPH | 13 053,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 470,80 Kč |
| Cena s DPH | 2 989,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 989,56 Kč |
| Cena s DPH | 2 407,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 465,16 Kč |
| Cena s DPH | 562,84 Kč |