Diamantový kotouč 300x20 LD45 TOPline
| Kód: | 20010626 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 1 726,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 426,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 73,82 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 61,01 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | LD45 TOPline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 11,0 mm |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, tvrdá a středně tvrdá cihla, přírodní kámen, zámková dlažba |
| EAN: | 4011890095225 |
| Katalog: | 303838 |
| Cena bez DPH: | 403,55 Kč |
| Cena s DPH | 488,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 056,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 698,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,28 Kč |
| Cena s DPH | 537,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |