Diamantový kotouč 300x25,4 CLASSIC UNIVERSAL LASER
| Kód: | 20010074 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 3 966,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 278,45 Kč |
| Přepočtená cena: | 168,52 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 139,28 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | CLASSIC UNIVERSAL LASER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,5 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 5450248353478 |
| Katalog: | 70184626840 |
| Cena bez DPH: | 673,96 Kč |
| Cena s DPH | 815,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 242,13 Kč |
| Cena s DPH | 292,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 612,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 000,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 217,73 Kč |
| Cena s DPH | 263,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |