Diamantový kotouč 350x20 EXTREME BETON
| Kód: | 20010007 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 5 857,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 841,19 Kč |
| Přepočtená cena: | 250,54 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 207,06 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | EXTREME BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248570769 |
| Katalog: | 70184647789 |
| Cena bez DPH: | 2 437,16 Kč |
| Cena s DPH | 2 948,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 840,84 Kč |
| Cena s DPH | 3 437,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 164,54 Kč |
| Cena s DPH | 5 039,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 242,83 Kč |
| Cena s DPH | 2 713,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 300,58 Kč |
| Cena s DPH | 5 203,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,18 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,97 Kč |
| Cena s DPH | 7 958,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 869,84 Kč |
| Cena s DPH | 3 472,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 934,88 Kč |
| Cena s DPH | 2 341,20 Kč |