Diamantový kotouč 350x20 EXTREME SILENCIO BETON
| Kód: | 20010042 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 9 174,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 582,25 Kč |
| Přepočtená cena: | 392,31 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 324,23 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | EXTREME SILENCIO BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, stavební materiály |
| EAN: | 5450248570998 |
| Katalog: | 70184647780 |
| Cena bez DPH: | 4 198,04 Kč |
| Cena s DPH | 5 079,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 369,88 Kč |
| Cena s DPH | 2 867,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 252,88 Kč |
| Cena s DPH | 1 515,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 610,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 158,10 Kč |