Diamantový kotouč 50x6 PRO MARMO
| Kód: | 20010223 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 404,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 160,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 59,99 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 49,58 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 50 mm |
| Díra: | 6,0 mm |
| Řada: | PRO MARMO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Hmotnost: | 0.022 kg |
| Použití podle materiálu: | kompaktní přírodní kámen, plast, kompozitní materiál, pryskyřice |
| EAN: | 5450248408567 |
| Katalog: | 70184629965 |
| Cena bez DPH: | 1 861,50 Kč |
| Cena s DPH | 2 252,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 503,20 Kč |
| Cena s DPH | 608,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 662,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 011,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,18 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,84 Kč |