Diamantový kotouč 350x25,4/20 PRO 4X4 SILENCIO
| Kód: | 20010098 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 7 958,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,97 Kč |
| Přepočtená cena: | 338,15 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 279,46 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4/20 mm |
| Řada: | PRO 4X4 SILENCIO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 13,0 mm |
| Hmotnost: | 1.625 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, asfalt, kámen, žula, stavební materiály |
| EAN: | 5450248791249 |
| Katalog: | 70184609645 |
| Cena bez DPH: | 5 133,64 Kč |
| Cena s DPH | 6 211,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 453,02 Kč |
| Cena s DPH | 9 018,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 328,04 Kč |
| Cena s DPH | 4 026,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 016,62 Kč |
| Cena s DPH | 4 860,11 Kč |