Diamantový kotouč 350x25,4 EXTREME SILENCIO BETON
| Kód: | 20010046 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 9 461,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 819,76 Kč |
| Přepočtená cena: | 404,27 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 334,11 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME SILENCIO BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 1.961 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, stavební materiály |
| EAN: | 5450248398196 |
| Katalog: | 70184628997 |
| Cena bez DPH: | 1 934,88 Kč |
| Cena s DPH | 2 341,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 947,32 Kč |
| Cena s DPH | 7 196,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 924,69 Kč |
| Cena s DPH | 3 538,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 191,79 Kč |
| Cena s DPH | 232,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,36 Kč |
| Cena s DPH | 323,50 Kč |