Diamantový kotouč 350x25,4 EXTREME UNIVERSAL TURBO
| Kód: | 20010089 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 9 787,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 088,59 Kč |
| Přepočtená cena: | 418,17 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 345,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME UNIVERSAL TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 1.832 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, přírodní kámen, střešní krytina, tvrdý obklad |
| EAN: | 5450248186960 |
| Katalog: | 70184611561 |
| Cena bez DPH: | 8 091,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 790,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 797,01 Kč |
| Cena s DPH | 4 594,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 942,66 Kč |
| Cena s DPH | 2 350,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 364,24 Kč |
| Cena s DPH | 440,73 Kč |