Diamantový kotouč 400x25,4 LD45 TOPline
| Kód: | 20010630 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 2 723,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 250,98 Kč |
| Přepočtená cena: | 116,37 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 96,18 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | LD45 TOPline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 11,0 mm |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, tvrdá a středně tvrdá cihla, přírodní kámen, zámková dlažba |
| EAN: | 4011890095027 |
| Katalog: | 303833 |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 415,83 Kč |
| Cena s DPH | 503,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,62 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 180,88 Kč |
| Cena s DPH | 1 428,86 Kč |